Nagrađene učenice i učenici:

Za odličan uspjeh - 5.0 kroz cijelo osnovno školovanje nagradu su dobile učenice Ivana Stilinović i Marta Pleše
Za humanitarni rad i izniman doprinos u humanitarnim akcijama nagradu je dobila Ljubica Marinčić
Nagrada za sportaša/sportašicu generacije, osoba koja se, osim sportskim uspjesima, ističe i pozitivnim odnosom prema drugima i fair-playom - učenica Ivana Ivanović
Nagrada „Dobri duh razreda“ zaslužuje učenik koji zrači pozitivnim razmišljanjem i vedrinom - Luka Livaja
Nagrada za „Učenika/učenicu generacije“ dobiva netko tko osim odličnog uspjeha, ima osobine iznimnog prijatelja spremnog na pomoć, pozitivnog odnosa prema drugima, i bez čijeg pozdrava „Ugodan vikend i odmorite se“ profesori petkom ne odu kući – učenik Ivan Benčić

Donosimo govor Dore Mihalić, te filmić koji su napravili Jana Tanković i Stjepan Gašparić.

Dragi moji prijatelji! Dragi moji profesori i roditelji! Prošlo je 8 zajedničkih godina odrastanja, učenja, druženja te ponekih gluposti. Došli smo u školske klupe mali, krezubi, zaigrani... Zaigrani smo, na neki način,još i sada. To najbolje znaju naše razrednice i naši profesori. Oni su ti s kojima smo usvojili nove vještine i stjecali nova iskustva. Bili su tu kada nam je trebala pomoć, bodrili su nas u svladavanju novoga gradiva i poticali nas na stalno napredovanje. Želimo im od srca zahvaliti! Posebno se zahvaljujemo našim razrednicama Mileni i Mirelli koje su uvijek bile tu za nas i bdjele nad svakim našim problemom. Hvala vam naše drage raske! Tu su i roditelji koji su nas brižno pratili na ovome putu. Ponekad bi ih razočarali kad bi se vratili kući sa informacija. Ali i to je dio odrastanja. Hvala im što su bili uz nas! A vi dragi moji prijatelji, došli smo na kraj osmogodišnjeg zajedničkog puta. Sretni smo što smo uspješno završili osnovnu školu, a tužni zbog kraja zajedničkih školskih dana, druženja i izleta... Iako smo bili jako tužni kada su nas u 5. razredu razdvojili, ipak smo kroz više razrede prošli kao jedan razred. Imamo brojne zajedničke trenutke koje ćemo pamtiti zauvijek,maturalac, izleti... Bili smo super razred, 8.a i 8.b, podržavali smo se , pomagali si međusobno, družili se. Nadam se da ćemo se i dalje družiti, da ćemo uvijek ostati zaigrani kakvi smo došli u 1. razred, a kakvi smo pomalo i danas. Najvrjednija i najljepša zajednička sjećanja ćemo zauvijek ponijeti sa sobom. Hvala vam, dragi moji, što ste bili dio moga djetinjstva! Želim vam svima sve najbolje!

Svim osmašima želimo puno uspjeha u životu!