preskoči na sadržaj

Osnovna škola Grigora Viteza Zagreb

Login
VIRTUALNA ŠETNJA ŠKOLOM

HIMNA ŠKOLE

ŠKOLSKI LIST

Mašta i svašta 

Priloženi dokumenti:
masta i svasta 2022.pdf

RASPORED ZVONA

 

sat

    Početak - završetak

0.

7.15  -  8.00

1.

8.00  -  8.45

2.

8.55  -  9.40

3.

  9.50   -  10.35

4.

10.40  -  11.25

5.

 11.30  -  12.15

6.

12.25  -  13.10

7.

13.15  -  14.00

8.

14.05  -  14.50

JELOVNIK

 
 

KUTIĆ ZA BUDUĆE PRVAŠIĆE

 

PSIHO KUTIĆ

PEDAGOŠKI KUTIĆ

LOGOPEDSKI KUTAK

VELIKI ODMOR

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Kalendar rada šk.god. 2020./2021.

Veliki kalendar

Mali kalendar

Anketa
Kad te u školi ispituju, događa li ti se često da zbog treme ne možeš pokazati sve što znaš? [ Ako je odgovor DA, klikni na sliku ispod - uspješno učenje]



Kako da učenje ne bude mučenje

 

MUP Red button

MUP CRVENA TIPKA

Tražilica
 

Razredna nastava:

  • ANTONIA MUDRONJA (MARTINA ERIĆ)
  • JASNA KUNAC
  • IVANA PETRIĆ
  • GORDANA CAPAN
  • NATALIJA STANIĆ
  • GABRIJELA HANKIN
  • DUBRAVKA KOSIER ČAKARUN
  • ANTONIJA RADOŠ
  • INES GRDENIĆ
  • MATEJ BOTIĆ (SANELA TOT)
  • MARIJA ISKRA

Produženi boravak:

  • KRISTINA ŽGANJAR
  • MATEA PIHA
  • ANJA ČONDRIĆ GRBA
  • KATARINA KEFELJA
  • IVANA PERIS
  • MARIJA ŠAREC MIŠKIN

Predmetna nastava:

  • LAILA BREZAK (hrvatski jezik)
  • TEA CELIĆ (hrvatski jezik)
  • ANTONIA PERAN (hrvatski i engleski jezik)
  • IVONA LOLIĆ (likovni)
  • DUBRAVKO DÖRR (glazbena kultura)
  • KRISTINA ELEZ (engleski jezik)
  • ANJA PILJEK (engleski jezik) / ZAMJENA: IVA MIŠKULIN
  • ANA BAJO (matematika)
  • ŽELJKA TRAJBAR (matematika)
  • VERICA GEMIĆ (biologija)
  • MAJA VALENT (kemija) / ZAMJENA: ZRINKA ŠIPUŠIĆ
  • NINO MANDL (fizika)
  • SLOBODAN MIHAILICA (povijest)
  • DUBRAVKA BOLFAN (geografija)
  • TOMISLAV IVKOVIĆ (tehnička kultura)
  • TOMISLAV VILENICA (tjelesna i zdravstvena kultura)
  • IVANA VRATIĆ (tjelesna i zdravstvena kultura)
  • SVJETLANA IVKOVIĆ (vjeronauk)
  • MILENA MATOŠEVIĆ (vjeronauk)
  • IVANA DUJMOVIĆ (vjeronauk)
  • MIRELLA KUJUNDŽIĆ LUJAN (njemački jezik)
  • RUŽICA FILIPOVIĆ (informatika)

Učitelji edukatori-rehabilitatori:

  • DUBRAVKA SEČEN ROSSO
  • TATJANA ŠIKIĆ
  • KORALJKA ŽEPEC
  • MAJA VUNDERL PASARIĆ
  • MARKO DOLENEC
  • INGRID SOLDAN
  • ANJA SUČEVIĆ
  • JASNA ROMICH JURIČKI
  • BARBARA PETROVIĆ
  • KRISTINA LERA

Produženi stručni postupak:

  • DIANA EHRENFREUND
  • HRVOJKA FORJAN
  • MARIJA PARO KOMADINA
  • JASNA GULIŠ
  • MARKO GAJER
  • TANJA DUJAK PEŠIĆ
  • NEVENKA KIŠAK GVERIĆ
  • MARIJANA MATUŠIN KREVZELJ
  • ŽELJANA BREKALO / ZRINKA ZEMLJAK

Ravnatelj i stručni suradnici:

  • VLATKA KOVAČ (ravnateljica)
  • VIŠNJA CUCULIĆ (pedagog)
  • MARIJAN MALAŠIĆ (knjižničar)
  • SANJA KLJAIĆ PARIPOVIĆ (soc. radnik)
  • LIDIJA MARIĆ (str. sur. def.)
  • KSENIJA ONDRAŠEK (psiholog)
  • NADA FATUŠIĆ (logoped)
  • MANDA IVANKOVIĆ (logoped)
Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Sanja Anić
  • ANA BAJO
  • MARTINA BALETIĆ
  • Manda Barišić
  • Irena Barović
  • ŽELJANA BREKALO
  • LAILA BREZAK
  • Lana Bušljeta
  • GORDANA CAPAN
  • TEA CELIĆ
  • Ana Crkvenac
  • VIŠNJA CUCULIĆ
  • Romana Cvjetković
  • MARTINA Čoga Pogačić
  • Anja ČONDRIĆ
  • MARKO DOLENEC
  • Dubravko Dorr
  • TANJA Dujak Pešić
  • IVANA DUJMOVIĆ
  • DIANA EHRENFREUND
  • KRISTINA ELEZ
  • MARTINA Erić
  • NADA FATUŠIĆ
  • HRVOJKA FORJAN
  • MARKO GAJER
  • Matea Gavrić
  • BOŽANA GEGIĆ
  • VERICA GEMIĆ
  • Ines Grdenić
  • JASNA GULIŠ
  • GABRIJELA HANKIN
  • SANELA HAVIDIĆ
  • VLATKA HUNJADI
  • MARIJA ISKRA
  • MANDA IVANKOVIĆ
  • Tomislav Ivković
  • SVJETLANA IVKOVIĆ
  • MINA JUPIĆ
  • Nevenka Kišak Gverić
  • SANJA Kljaić Paripović
  • Dubravka Kosier Čakarun
  • VLATKA KOVAČ
  • MIRELLA Kujundžić-Lujan
  • JASNA KUNAC
  • KRISTINA LERA
  • ADRIJANA LEVATIĆ
  • IVONA LOLIĆ
  • LIDIJA MARIĆ
  • MILENA MATOŠEVIĆ
  • MARIJANA Matušin Krevzelj
  • IVA MEĐEŠI
  • SLOBODAN MIHAILICA
  • DANIELA NOVAK
  • SANELA NUKOVIĆ
  • KSENIJA ONDRAŠEK
  • MARIJA Paro Komadina
  • ANTONIA PERAN
  • Dragica Perković
  • IVANA PETRIĆ
  • BARBARA PETROVIĆ
  • ANJA PILJEK
  • Nikolina Popić-Burić
  • ANTONIJA RADOŠ
  • JELENA Rebac Gajer
  • JASNA ROMICH-JURIČKI
  • DUBRAVKA Sečen Rosso
  • INGRID SOLDAN
  • NATALIJA STANIĆ
  • ANJA SUČEVIĆ
  • Anto Šarušić
  • TATJANA ŠIKIĆ
  • IVANA ŠIMUNOVIĆ
  • MATO ŠIPUŠ
  • Zrinka Šipušić
  • IVAN ŠIŠAK
  • Marijana Tanjić
  • Željka Trajbar
  • TOMISLAV VILENICA
  • IVANA VRATIĆ
  • Marica Vrbanec
  • MAJA Vunderl Pasarić
  • Zrinka Zemljak
  • KORALJKA ŽEPEC
  • KRISTINA ŽGANJAR
Static HTML
preskoči na navigaciju